Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gumi nélküli szex prostival:...

Gumi nélküli szex prostival: mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Csak egyszer szeretném kipróbálni mert még sosem élveztem punciba. Egyszer is nagy esély van rá hogy elkapok valami komolyat ami nem gyógyítható? Vagy túl van lihegve?
2016. máj. 27. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt egy prostival akarod megtenni, akkor a fertőzés 99%ban garantált :)
2016. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem veszélyes, amíg a prostaval vagy. A baj csak aztán jön. Csőstül. De megéri, hogy az életbe egyszer bátor is legyél. Majd írjál...
2016. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Túl van lihegyve nyugi. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint hogyha cápákkal teli medencébe mennél úszni.
2016. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A végén majd konzultálhatsz Ady-val. :DDDD
2016. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon. Akármit összeszedhetsz és szerintem nem éri meg a szenvedést és a sok pénzt, amit majd bele kell ölni a gyógyulásba.
2016. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem olvastam az előtőket.


neeeee csináld vele!! kitugya milyen fertőzéseket kapol majd el utána mégegyszer ne csináld vele nem tudhatod hogy nincs e valamilyen fertőzése. érces,hímfertőzöt is lehetsz utána majd bánhatod.

2016. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

eléggé


amelyik úgy hirdeti magát hogy "lenyelem" na az a tuti :DDD

2016. máj. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson
2016. máj. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Faszerdőben nyitott szájjal szaladgálni
2016. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!