Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért csinálja ezt a hasam?

WotVince kérdése:

Miért csinálja ezt a hasam?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már jó 5-6 napja nem tudok rendesen enni, napi 1-2 max... de az sem mindig. Inni iszok rendesen, de enni nem tudok. Ma pl ebédre ettem szendvicset, attól nem volt bajom, vacsorára ettem egy bagetát és most fájt tőle a hasam és 3x voltam wc-n. Sokszor van olyan, hogy nincs étvágyam, nem vagyok éhes, mikor már rég kellene, mivel kicsit dagi is vagyok és sokszor van olyan, hogy éhes vagyok, de nem birnék enni. Nem tudom, kezdek félni, hogy nagyobb a baj :/ . A válaszokat előre is köszi

#hasfájás #ennék de nem tudok
2016. jún. 8. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a meleg miatt nincs etvagyad.
2016. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de attól nem menne a hasam :/
2016. jún. 8. 21:19
 3/3 anonim válasza:
Figyeld meg milyen ételektöl vagy rosszul, mert lehet h érzékeny vagy a lisztre vagy a tejre, akármi lehet. Ha nem múlik el kérj beutalót gasztroenterológiára
2016. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!