Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bakteriális bélfertőzés...

Bakteriális bélfertőzés esetén lehet enni fokhagymás pirítóst? Többi lent

Figyelt kérdés
Már több mint egy hete beteg vagyok, hőemelkedés,láz,hasmenés,kb 1 napig véres is volt,végtagfájdalom. Wczés előtt görcsölt a belem,stb.Már le lett adva a székletminta. Tegnap óta jobban vagyok,hőemelkedés sincs egyáltalán,hasmenés még néha van de már nem annyi. Én valami szalmonellára vagy hasonló fertőzésre gondolok. Nem hiszem hogy vírus lenne. Miket ehetek? Rosszul vagyok a főttkrumplitól meg a háztartási keksztől. Hétfőn jobban voltam már nem is feküdtem azt keddre vissza estem. Azóta megint ágyban vagyok. Milyen ételeket ehetnék? Hőemelkedés meg láz már tegnap sem volt meg ma sem eddig. Köszönöm a segítséget.

2016. jún. 24. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Erőleves, korpás keksz . Azt edd amit kívánsz, ha pirítós fokhagymával, hát rajta, majd kif.sod vagy megüli a gyomrodat vagy nem .
2016. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ha azt ennék amit kívánnék akkor nem ilyeneket ennék hanem pörköltet stb. Engem az érdekelne hogy árt vagy sem a fokhagyma. A pirítós gondolom nem de a fpkhagymában nem vagyok biztos hogy bakteriális bélfertőzésre jó-e.
2016. jún. 24. 13:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Igy laikusan gondolom nem art,igyal sargarepa levet,sargarepa levest,azert kimeld a beleket.

Sargarepa leves:4-5 kanal finomszerü zabpehely,nem az esz,jobban aprobb,4-5 reszelt sargarepa.olajra radobod a zabpelyhet majd a sargarepat,felöntöd,izseited,rövid ideig özöd ,kesz,lehet meg raszorni aprora vagott petrezselyemzöldjet.A zabpehelytöl nyalkas lessz,nem kell bele ogy tul sok legyen akkor nagyon megsürüsiti,de leg ugyanugy a sargarepa is,ne keves inkabb sürübb.

ha gondolod hogy bakterialis fertözesed van vehetsz gyogyszertari szentablettat,lehet belöle naponta többet is.Zöld tea,inkabb kompot mint nyres gyümölcs.

2016. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsanat a hibakert,szemüveg nelkül es gyorsan irtam.
2016. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!