Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kaphattam el így kullancs...

Kaphattam el így kullancs által terjesztett agyhártyagyulladást?

Figyelt kérdés

Egy családtagom vette ki kézzel a kutyából, én pedig aztán ugyanazzal a szappannal mostam kezet mint ő, aztán számhoz nyúltam, a kezemen pont van egy vágás, stb. Ez kb. 5-6 napja volt.

Azóta mindketten megfázásos tüneteket produkálunk, ő 2 napja (de már jobban, van, de tudtommal az átmeneti javulás aztán hirtelen romlás) is, én pedig ma reggel óta.

És mivel az agyhártyagyulladás első tünetei is gyakran is megfázásra hasonlítanak, eléggé gyanús ez nekem.

Szerintetek?



2016. szept. 1. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem túlparázod és túlkombinálod ezt a dolgot.
2016. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak légúti tüneteitek?
2016. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Orrfolyás, torokköszörülés.
2016. szept. 1. 23:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért az ennèl bonyolultabb.Ha az megnyugtat menj el orvoshoz.Megjegyzem szörnyű betegség, a nagynéném abban halt meg 18 éves korában.
2016. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom.

Nagynénéd kullancstól kapta?

2016. szept. 2. 22:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát igen.😢
2016. szept. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!