Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tele vagyok testi problémákkal...

Tele vagyok testi problémákkal mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 15 éves serdülő srác vagyok.

Nemrég kezdődött az iskola, addig nem volt semmi bajom.

Most meg miután elkezdődött beteg lettem.

A betegségeimet számmal jelölöm meg, és írom a kérdéseket.

1. A szám nagyon száraz és alig tudom kinyitni. Ha kinyitom teljesen akkor, vagy artikulálok akkor nagyon fáj és lila "foltok" vannak rajta.

2. Amikor nyelni akarok valamit, az fáj, de csak ha nyelek. Amúgy nem fáj, nem kapar csak ha nyelek.

3. A legutolsó fogam háta mögött még van egy kis íny rész, és az nagyon fáj. Lehet, hogy most nő a bölcsesség fogam? Bal alsó*

4. A péniszemen a makkom alsó fele vörös lett és ha leszeretném húzni róla a bört, akkor fáj.A fitymám is vörös. A péniszem meg gyakrabban viszket mint régebben.

(régebben nem volt ilyen)

5. Ha urulógiára kellene mennem akkor oda kell időpont, vagy csak annyi, hogy leülök oda és kivárom a sorom a szakrendelőbe?


Most lettem 8.-os

Nem tudom, hogy az számít-e, hogy az iskolában inni szoktam a csapból. Csak a vizet iszom, a csaphoz nem teszem a szám.

A kérdéseimre értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2016. szept. 12. 16:26
 1/3 xd126 válasza:
64%
4. ha faj a fitymad amikor le huzod a makon akor valoszinuleg fityma szukuletrol van szo es azon mutetel lehet segiteni😕
2016. szept. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal méresd meg a vércukrodat!!!!!!
2016. szept. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

A száj szárasság meg a gyorsan kialakuló fityma szűkület magas vércukor szintre utal.

Diétával, vagy gyógyszeresen be lehet állítani a vércukor szintet. De a körülmetélés viszont ennél a betegségnél elengedhetetlen.

2016. szept. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!