Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Túlzott fehérjefogyasztás...

Túlzott fehérjefogyasztás vagy fertőzés miatt tiszta vér a vizeletem? Volt már valakinek vagy egyik vagy másik miatt hasonló?

Figyelt kérdés

Létezik, hogy huzamosabb ideig fehérjeporral fogytam le sokat és a vesémet kikészítette vagy csak felfáztam? Esetleg összeszedtem valamit? 3 éve már kezeltek vesekólikával. Számítsak rá, hogy időnként kiújul?


Tudom, hogy vér/vizelet nélkül nehéz, de majd csak délután jutok hozzá az eredményekhez. Addig meg jár az agyam.



2016. okt. 19. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Feltehetően annyi fehérjét nem ettél, hogy önmagában a fehérjétől lenne a véres vizelet. Sokkal valószínűbb, hogy a sok fehérje miatt vesekövesség alakult ki. Mivel a kérdésből a férfi/nő hovatartozásra nem derül fény, ezért csak azt lehet mondani, hogy nőknél van esély az alulról történt fertőzésre is, bár akkor az fájdalommal is jár ill. másfajta fájdalommal, mint a vesekövesség.
2016. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nő vagyok és ez nem az első véres vizeletes törtenet az èletemben. Ezek szerint jobban kellene figyelnem a veséimre vagy népbetegség a húgyúti fertőzés?


Amellett, hogy nagyon ijesztő, nagyon kellemetlen és iszonyatosan fâjdalmas tízpercenként negyed óra alatt kipréselni egy fél deci vizeletet.

2016. okt. 19. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a tejfeherjetol lett egyik naprol a masikra ilyen problemam, elotte semmi bajom nem volt tole, pedig napi rendszeresseggel fogyasztottam. Nehezen is jottem ra, hogy mitol van, mindig elmult egy kicsit, ittam tejet vagy ettem valamit es fel oran belul mar jottek a felfazas szeru tunetek, veres vizelet. Miota kiiktattam az etrendembol, nincs ilyen problemam. Elotte honapokig szenvedtem, mire osszekapcsoltam a ket dolgot es leesett a tantusz
2016. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor hát lehet benne valami...

Köszönöm.

2016. okt. 19. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi köze a fehérjéhez. Nevetséges már maga az elképzelés is.

Menj orvoshoz minél előbb, és vizsgáltasd ki magad!

2016. okt. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!