Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen homeopátiás szerek...

Milyen homeopátiás szerek vannak gyerekeknek influenza ellen?

Figyelt kérdés

2016. okt. 24. 07:05
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
semmilyenek, a homeopatia nem mukodik, kuruzslas, es jo esetben csak penzkidobas.
2016. okt. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
HA a gyereknek influenzája van (habár szerintem te megfázásról beszélsz), akkor normális gyógyszerekre van szüksége, a homeopátiás "szerek" csak képzelt betegségek ellen jók, mivel semmi hatóanyag sincs bennük. Ha a gyerek tényleg beteg, akkor csak még több baj lesz abból hogy hatástalan dolgokat kap gyógyszer helyett
2016. okt. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

Influenzára nem adnak antibiotikumot, kivétel, ha szövődmény is társul (mandula v. tüdőgyulladás).


Kérdező: Oscillococcinum nagyon jó rá, kimondottan influenzára, de megelőzésre is szuper, illetve Echinacea homeopatiás golyócskák pedig immunerősítésre.


Ja és nagyon sok C vitamin.

2016. okt. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A patikában megmondják.
2016. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A homeopátiás sört javaslom :) [link]


Egyébként tényleg, a vízivás amúgy is egészséges, de még fontosabb, ha lázasan izzad az ember :)

2016. okt. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem szándékozom ezzel "kezelni" a gyerekem, csak kíváncsi voltam.

Szerencsére egy nagyon erős immunrendszerrel megáldott 3 éves kislányom van, aki eddig egyszer volt csak beteg és antibiotikummal 2 nap alatt meggyógyult.

Béres cseppet és Cebion C vitamin cseppet kap, influenzás időszakban dupla adagban.

2016. okt. 24. 13:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Homeopátia és homeopátia között óriási különbség van. Erre is ugyanúgy ráépült egy iparág, mint a mainstream akadémikus orvostudományra. A neten kapható legtöbb "homeopátiás szer" kamu. Ha elmész egy valódi homeopátiás szakrendelésre, ott első körben nem "csodaszereket" fognak rádsózni, hanem a betegségnek megfelelő diétát rendelni.
2016. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer körbejártam ezeket a híres homeopátiás orvosokat és kivétel nélkül mindegyik ugyanolyan apró cukorgolyócskákat adott.
2016. nov. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!