Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Talpi szemölcs? Mit csináljak...

Talpi szemölcs? Mit csináljak ellene?

Figyelt kérdés

1.Van egy szemölcs a bal talpamon elég régóta,eleinte nem csináltam vele semmit,de Mostmár használok ecsetelőt,és kezd szebb lenni de eléggé fáj amikor lépek.

2.Valószínűleg Mostmár a jobb talpamon is van egy szemölcs,elég pici és fekete..hogy akadályozzam meg, hogy még több legyen?



2016. okt. 25. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Folyékony nitrogén kezelés a legjobb.
2016. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül?
2016. okt. 25. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nála pl 5000-10000 forintba kerül. Szerintem hozzávetőleg a többi bőrgyógyásznál is kb ennyi az ár. Nem hiszem, hogy érdemi különbségek lennének, mert nagyon egyszerű beavatkozás.


Egyébként krioterápiának hívják ezt az eljárást. Keress rá neten. viszonylag sok helyen csinálják. Ja, és teljesen fájdalommentes.

2016. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Nálatok az ecsetelő mennyire vált be? Mennyi idő alatt hatott? Verrumalt használok

2016. okt. 25. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ecsetelőknek tudtommal mindegyiknek szalicilsav a(z érdemi mennyiségben jelen levő) hatóanyaga. Én kenegethettem vele, meg a feleségem is, egyikőnknek sem ért semmit. A krioterápia kb 4-5 perc volt. Utána 1-2 hét alatt a szemölcs teljesen elhalt, a közvetlen közelében levő bőrrel egyűtt, de addigra már alatta egyre erősödött az új egészséges bőrréteg, szemölcs nélkül.
2016. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem kifehéredett mióta használom,és jobban is fájt Mielőtt elkezdtem,de lépésnél akkor is fáj...1hete használom csak.
2016. okt. 25. 20:43
 7/9 anonim ***** válasza:
A Verrumal sajnos semmit sem ér. Írass fel a háziorvosoddal ezüst-nitrát oldatot, az nagyon hamar elpusztítja! Rajtam is csak ez segített!
2016. okt. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy ne legyen több, nem szabad vérzésig kaparni (saját tapasztalat). Akkor se kapard, ha az orvos azt mondja! Én kb. 14 szemölcsig követtem az orvosi utasítást.

Többféle szemölcs is van, az ecsetelő nem mindnél működik, viszont a fagyasztás igen. Ha nem tudsz mindig elmenni az orvoshoz, érdemes venni egy wartnert és házilag fagyasztani, hogy rendszeres legyen.

A kicsi el fog múlni gyorsan, a naggyal viszont járj orvoshoz.

2016. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Enis vernumallal kezeltem, de semmit sem ert. SOT! Nagyobbak lettek a "lukak", es nem tudtam rendesen labom menni.

Majd vissza mentem a borgyogyazhoz, ahol azt mondta, inkabb kivagja oket.

Meg sem ereztem, mivel kaptam erzestelenitot. A mai napig nem jott vissza! :)

2016. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!