Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt olyan akinek pajzsmirigyt...

Volt olyan akinek pajzsmirigytúlműködés miatt elkezdett hullani a haj?

Figyelt kérdés
Amikor helyreállt a működése, abbamaradt a hajhullás? Idővel visszadúsult a haj?

2016. okt. 26. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja húgomnak volt, amikor idegileg megterhelő multis vezetői munkája volt. Elment pihenni egy évre a közigazgatásba, már az első pár hónap után meggyógyult, közben férjhez ment, utána meg gyereket szült, és most azzal van otthon.
2016. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem hullott tőle, szerintem az az alulműködés tünete.
2016. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem túlműködik és nagyon hullik. Azon aggódok, hogy hiába kapok gyógyszert, nem fog visszadúsulni.


Köszönöm a válaszokat!

2016. okt. 27. 07:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne így állj hozzá :) Simán lehet a túlműködéstől, sőt nekem azt mondta a bőrgyógyászom, hogy attól nagyobb eséllyel hullik, mint az alulműködéstől.
2016. okt. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és visszadúsulhat :)
2016. okt. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem amikor kiderült az alulműködés nem hullott, csak fáradt voltam (10-es tsh és koleszterin emelkedett volt) kaptam Letroxot, na azóta hullik valamennyire, mellékhatása lehet a gyógyszernek amit szedsz rá, sok sorstárstól hallom sajnos.
2016. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szedek még semmit, nekem túlműködik és eléggé hullik és ritkul a hajam. Elvileg valami hormonképződésgátlót fogok kapni.
2016. nov. 2. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!