Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » D-vitamin pótlásra D-Pearls-t...

D-vitamin pótlásra D-Pearls-t érdemes szedni?

Figyelt kérdés
Hírlevélben olvastam, hogy magyar kutatások során kiderűlt, hogy az őszi-téli időszakban nagyon lecsökken a D-vitamin szintünk, és érdemes pótolni. Mit gondoltok a Pharma Nordos D-Pearlsről? Érdemes szedni? Nagyon jókat hallottam róla, de érdekel hogy mások mit gondolnak.

#immunrendszer #D-vitamin #d-pearls #pharma nord
2016. okt. 28. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerősnek kóros D-vitamin hiányra az orvos szoláriumot javasolt. Meglepődtem rajta de bevált neki (egyébként idősebb férfi aki amúgy sose ment volna szoliba)
2016. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1500 NE van csak benne ami nem fedezi a 100%-ot, legalább 2000 kell naponta, nekem a dokim napi 3-4000-et írt elő télre, így nem éri meg ez. Akkor inkább csepp vagy BioCom 4000-es 100db lágyzselatin 3000Ft körül.
2016. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző: Több tablettát is lehet bevenni. A Pharma Nord termékek a legjobbak, amelyekkel valaha is találkoztam.
2020. dec. 7. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már megjelent a 3200-as is...
2021. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!