Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a gyerekem hív tesztje...

Ha a gyerekem hív tesztje negatív lett, akkor nekem mint az anyjának sincs ugye?

Figyelt kérdés
egy ritka betegség miatt nézték nála. negatív lett, ha neki negatív akkor ugye én se lehetek hív fertőzött? nem szexeltem apján kívül mással mióta megismertem és nem is drogoztam. tehát azért nézték mert akkor ha az lenne akkor az anyaméhben kapta volna el, de ha negatív akkor én se vagyok ugye? durván hipochonder vagyok
2016. nov. 1. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Van olyan lotyó, aki HIV pozitívként potyogtatja a fattyakat, eddig mindig megúszta a fertőzést az aktuális gyerek, pedig nem kezelteti magát a nőt. Attól, hogy valakinek nem betegek a gyerekei, még az anya lehet beteg...


De az életmódod leírása alapján kötve hiszem, hogy egyáltalán az esélye fennáll, hogy HIV fertőzött legyél. Akkor lehetséges, ha prostiként dolgoztál, ismeretlen afrikaiakkal voltál együtt, kábítószeres múltad van, stb. Valószínűtlen, hogy bármi bajod van a hipochondrián túl.

2016. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez így nem igaz. Hiszen HIV vírust a terhességed után is kaphattál volna. De azt Te tudod,hogy erre van-e esélyed. Ha nem drogoztál,ha egy partnered volt (és neki is!),akkor kizárt,hogy fertőzött lennél.
2016. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egy partnerem van, a férjem lassan 8éve. drogozni soha
2016. nov. 1. 19:20
 4/5 A kérdező kommentje:
ő róla is kizártnak tartanám a megcsalást, mivel munka után mindig jött haza és hát évi egyszer ment kocsmába is, az meg húsvét :)
2016. nov. 1. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a gyereked negatív, te még lehetsz HIV-fertőzött. Csak az esetek egy részében megy át a vírus a mamáról a gyerekre. Tehát van olyan, hogy a mama pozitív, a gyerek pedig nem kapja el. A legegyszerűbb, ha elmész egy ingyenes tesztre és nem a gyereked eredményéből próbálod a saját fertőzöttségedet megállapítani.
2016. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!