Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki lehet gyógyulni a hisztamin...

Ki lehet gyógyulni a hisztamin allergiából?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
a hisztaminra nem lehetsz allergiás...a szervezeted termel hisztamint, ha allergiás reakciód van valami allergénre
2010. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz? Mert elvileg raknak fel vmi kontrollt az allergiateszten, aminek pozitívnak kell lennie, minimum 3 mm-es reakcióval (nekem anno épphogy csak annyi volt, de mikor felrakták, másodperceken belül viszketett is, mikor visszahívtak, addigra sokkal kevésbé látszott).

Azt hiszem, ezt szokták hisztamin-tesztnek is nevezni.

Remélem, tudtam segíteni.

2010. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az álallergiára gondolok. ki lehet belőle gyógyulni?
2010. ápr. 29. 08:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem, 25 eve vagyok allergias. A tuneteket lehet enyhiteni, de meggyogyulni nem lehet. A kisgyermekkori allergiabol ki lehet gyogyulni, mert ok meg " kinovik".

Ha kajaallergiad van ( mogyoro, paradicsom, stb),minel tobbszor eszed, annal erosebb a reakcio. A vege a gegeduzzanat, aminek sejted hogy mi a kovetkezmenye, ha nem jutsz ellenanyaghoz.

Ha valami uj orvosi modszerrrol hallasz, oszd meg velem is, mert nyomorultta teszi az eletemet a majustol oktoberig tarto natha es orrfolyas minden evben. A hasizmom olyan mint a vasalodeszka, mert minden tusszogesnel az huzodik ossze. A tej es tojasallergiamrol nem is beszelve...

2010. ápr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én az álallergiát kérdezem, nem az allergiát.

Aki nem tudja mi az, ne válaszoljon legyen oly kedves.

2010. ápr. 29. 10:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, ki lehet gyógyulni. Hisztamin diéta után esély van a gyógyulásra.
2012. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És hogyan?
2013. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy ideig kerülöd a hisztamintartalmú ételeket, italokat.
2013. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindegyikben van, csak nem mindegy, hogy mennyi.
2013. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!