Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi a normális IgE szint?...

Mennyi a normális IgE szint? Mert allergiás tünetekkel küzdök és végre csináltak egy immunológiai vizsgálatot, vérből csinálnak tesztet. De még az allergiapanelem nincs kész. De az IgE, IgA, IgD stb kész van és az IgE az nagyon magas.

Figyelt kérdés

És a fül-orr-gégészeten Idült rhinitist állapítottak meg.

De a fülll orr gégész azt mondta hogy lehet ételallergia is. mi valóban lehet de:

1. mondtam a konzultáción az orvosnak, hogy csak nyáron vagyok ilyen náthás (folyik az orrom mint az állat, tele van a kezem viszkető és apró kiütésekkel (mostmár a mellkasom is :(+ kezd az arcomon is(.

2. Mind 3 szakorvos idült rhinitist állapított meg, ami ugye allergia

mégis azt mondja hogy lehet ételallergia. Pedig szerintem meg pollen, mert akkor vagyok ilyen sz*rul, amikor virágzik a sok fa és gyom

Valki hozzátudna ehhez szólni, mert már nem tom mit higyjek...

Mert azért kicsit durva ez az IgE szint szerintem. A többi értékem: (ezek nem olyan vészesek csak az IgE)


IgA: 1,4

IgM: 1,50

IgE: 73,1 :O

IgG: 14,7


2010. ápr. 30. 13:10
 1/1 anonim válasza:

[link]


Vizsgálat: Ig E (felnőtt)

Normál érték: 0 - 240 ľg


vagy

Vizsgálat: Ig E (felnőtt)

Normál érték: 0 - 100 kE/l

2010. máj. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!