Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A sok vitamin ellenere folyama...

A sok vitamin ellenere folyamatosan kijon a herpesz a szamon, orvos meg Telviran gyogyszert nem ad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Napi 1000mg c-vitamin, 1000-1500 mg lizin, es 15-30 mg cinket szedek, es kintha semmit se erne...Szeptemberbe, oktoberbe kertem 1-1 doboz Telvirant az orvostol, mert ha azt szedem nem jon elo....de amikor oktberbe voltam a haziorvos azt m9ndta tobbet nem ad...es oktober ota mar volt 2 db herpesz ismet. Mit csinaljak? Tonkreteszi az eletem, es a parkapcsolatomat is :(

20/L


2016. dec. 6. 20:47
 1/4 NelliEmily válasza:
Szia. :) Figyelj... Én is sajnos herpesszel élek... volt már nagyon csúnya esetem is... az orvos pl. nekem nem adott rá semmit... de én azt tanácsolom (ami nekem is bevált), hogy vegyél krémet és amikor már érzed, hogy a szád környéke kezd érzékennyé válni akkor azonnal kend be... nekem akkor már ki sem jön, mert időben bekentem :)
2016. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te mit hasznalsz ra? En probaltam mar Richtofitet, Telviran kremet, grapefruit cseppet Zoviraxot, de igazan hatekony egyikse volt. Most a cinkpasztat akarom kiprobalni.
2016. dec. 6. 21:01
 3/4 NelliEmily válasza:
ERAZABAN-t használok :D
2016. dec. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a herpesz a stressztől ,az alváshiánytól, mozgáshiánytól is kijöhet..
2016. dec. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!