Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ajánljatok nekem bőrgyógyászt...

Kuthulu kérdése:

Ajánljatok nekem bőrgyógyászt aki nem krémet ír fel egyből hanem megkeresi az okát a problémának, illetve meghallgatja és mérlegeli az előzményeket amit elmondok?

Figyelt kérdés

Bőrgombáról van szó.Évek óta. Minden bőrgyógyász akivel eddig találkoztam szteroidos krémet ír fel ami tünetet jól kezel, de az okot, a probléma forrását nem szünteti meg ezért kiújul.


Légyszives csak akkor válaszolj ha volt hasonló tapasztalatod és gyógyszer hatására múlt el.


Egészségesen táplálkozom. Édességet, cukrot nem fogyasztok, sportolok ,izmos, szálkás testalkatom van és nagy az állóképességem.Minden alternatív gyógyászatot kipróbáltam. Rengeteg zölséget rostot eszem. Fokhagymát majd mindennap(kúraszerűen is akár éhgyomorra).

Grapefruitmag kivonatot is iszom csapvízben feloldva rendszeresen.


Lelki okok igen van. Nehéz sorsom miatt sok stressz és stresszes meló. Tudom ez csak ront a helyzeten.



2016. dec. 16. 14:22
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:

"Lelki okok igen van."


És akkor mit vársz a bőrgyógyásztól?

2016. dec. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem borgyogyaszhoz kell menned...
2016. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kértem, hogy csak az válaszoljon akinek van tapasztalata a témában.


Azért egy példa,hogy megértsd:


8 évvel ezelőtt urológián jártam pimafucort krémet írtak.

A probléma eltűnt,de 2 hét múlva visszajött a tünet.

Elmentem egy másik orvoshoz aki sajnos már nem praktizál!

Azt mondta, nekem olyan problémám van ami másfajta kategória és ezért a krémek itt nem segítenek.Felírt Dermyc gyógyszert és azóta ez az urológiai problémám megszűnt.

2016. dec. 16. 14:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Dr. Lengyel Enikő

[link]

Nála jobb bőrgyógyásszal még nem találkoztam, kedves, meghallgat és szerintem nagyon tapasztalt.

2016. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. dec. 16. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Dr. Sólyom Katalin!!! 14! éve tartó bőrgyógyászati problémámon segített, rozaceam volt az arcomon, nem tudom, hány helyen jártam, rengeteg pénzt ráköltöttem, nem gyógyultam meg, csak mindig ideiglenesen. Őt ajánlották, elmentem, már 2 hét után látszott javulás, nem tömött antibiotikummal, mint a többiek, beszélgettünk, családtörténetet is lerajzolt, viszont ő krémeket adott, de ezek hatnak is.

[link]

2016. dec. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információt!
2016. dec. 20. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!