Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az antibiotikumtól rosszabbul...

Az antibiotikumtól rosszabbul lettem és elkaptam fertőzéseket is. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mandulagyulladásra kaptam, beszedtem, de rosszabbul vagyok. Ráadául megy a hasam és hüvelyfertőzésem lett, ami elviselhetetlen. A náthám és a mandulagyulladásom is rosszabb lett.
2016. dec. 17. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Menj vissza az orvoshoz. Lehet,hogy a kapott antibiotikumra nem volt érzékeny a kórokozó.

Szedjél probiotikumot,vegyél a patikában először Canesten kúpot,utána néhány nappal pedig valamilyen hüvelyflóra helyreállító kúpot.

2016. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 acelsziv ***** válasza:

Az antibiotikum baktériumokra hat.

Ha a mandulád vírus miatt durrant be akkor bizony teljesen fölöslegesen szedted be azt a szemetet. Sajnos sok orvos ész nélkül írja fel mindenre az ab -t.

Csakhogy az antibiotikum teljesen kiirtja a bélflórát ami az immunrendszerünk mintegy 90 % -át teszi ki. Tehát egy kritikus időszakban még jobban legyengít. A gyenge immunrendszer miatt kaptál hüvelyfertőzést és lett rosszabb a betegséged is.

Marha gyorsan menj el agy bioboltba és egyél extra adag probiotikumot. A gyógyszertárit felejtsd el. Semmit nem ér. A vírust propolisszal tudod irtani. Méhészeknél lehet kapni tinktúra formában. Napi 3-4x 25-30 csepp vízben. Mocsok íze van de használ.

2016. dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is antibiotikumtol lett huvelyfertozesem, hasznaltam canesten kupot meg probiotikumosat, hogy helyrealljon a huvelyflora, + alatta szedj szajon at is, meg egyel sooook elofloras kefirt pl:)

Meg c vitamin!!!!


Az meg hogy rosszabb lett, nem feltetlenul jelenti azt hogy nem hat vagy valami..

olvass utana, Herx-reakcio a neve!

(Bar valoban van olyan mandulagyuszi amire aztan nem hat az antibiotikum)

2016. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A propolisz az mindenképpen nem biztos hogy használ ezt hozzáteszem.Szóval inkább szerintem nem olyan AB-t kéne szedned rá az orvosod ad másikat.
2016. dec. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olyan szintű a hüvelygyulladásom, hogy már ülni sem tudok. Kenegetem egész nap, de nem jobb tőle, sőt. Nem tudok tőle aludni, szerintetek szóljak anyának vagy esélyes, hogy pár nap alatt magától elmúlik?
2016. dec. 17. 23:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Kívülről nem elég kenegetni. Hüvelykúp is kell. Szólj anyukádnak és ő segít neked.
2016. dec. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szóltam, de nem hiszi el, hogy az a antibiotikumtól van.

Nagyon mérgesek.

2016. dec. 20. 08:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress rá a neten és mutasd meg neki. De ha elmentek orvoshoz,akkor ő is el fogja neki mondani.
2016. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!