Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A szilva meggyógyítja a rákot?

A szilva meggyógyítja a rákot?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy nincs értelme a kemoterápiának, mert több kért csinál, mint lehetséges hasznot, ha egyáltalán csinál valami jót. Sok esetet olvastam össze. Viszont a gyógyszerlobbi helyett, nem adom fel a harcot, hanem az alternatív, nem mainstreim médiában reklámozott dolgokhoz nyulok. Napi fél kiló citromot és rengeteg szódabikarbónát iszok. Még nem fordult meg a tendencia, de hamarosan beindul. Olvastam több helyen, hogy gyógyítók, akik sok embert kikezeltek a szilvalekvárra esküsznek. [link]


Eszembe jutott a cikkról, hogy egyik barátom életében sok szilvapálinkát ivott és láncdohányos is volt, de így alkoholistán, dohányosan is elélt 80 évig. Lehet ebben valami? [link]


2017. jan. 4. 18:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
nem
2017. jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
hlye vagy
2017. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Élelmest akartál mondani?
2017. jan. 4. 20:21
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Cékla répa alma kombinàció,nagyon jó,bàr szerintem us inkàbb megelőzésre.Viszont van ismerősöm ,aki tüdőràkos volt,és répalevet ivott rengeteget,és meggyógyult.Kb 20éve,ma is él.Egy màsik vastbél daganatos,naponta eszi a répàt,minden rednben vele.Nekem méhtestràkom volt,én bérest és a cékla répa alma levet préselem iszom
2017. jan. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
A műtét, a gyógyszerek, a sugár- és a kemoterápia gyógyítja a rákot. Semmi más.
2017. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 kesz.sari ***** válasza:
Na bevált valamelyik?
2018. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
már meghótt
2018. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

#4-esnek

"Viszont van ismerősöm ,aki tüdőràkos volt,és répalevet ivott rengeteget,és meggyógyult. Kb 20éve,ma is él."


Én eü. dolgozó voltam. Rengeteg beteget láttam, aki tüdőrákkal mindenféle bio-zöldség-gyümölcs levet ivott, napont literszámra, és százezreket költve, és szegények szinte mind meghaltak. A kivételek általában azok voltak, akiknek akkora mázlijuk volt, hogy nagyon korán felfedezték a tüdőrákját, általában véletlenül, és sikeresen operálták őket. Igaz, ez utóbbik is itták a bio-zöldség-gyümölcsleveket.


"Egy màsik vastbél daganatos,naponta eszi a répàt,minden rednben vele."


Hasonlóan, a vastagbélrákosok közül is azok maradtak általában életben, akiket időben operáltak, kicsi daganattal, mert elmentek szűrésre. Akinek már komoly panaszai voltak és áttétes daganata, azok legtöbbje meghalt. Mindegyik itta a bio-zöldség-gyümölcsleveket.


Mi a tanulság? Nem tudom, de az biztos, hogy bio-zöldség-gyümölcslevek finomak.

2020. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Miért pont a szilva ne gyógyítaná manapság...
2020. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A "Fuves ember", Gyuri bacsi is ajanlotta a szilvalekvart attetes hasnyalmirigyrakos rokonnal. Nem igazan hasznal.
2020. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!