Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

Mennyi esély van arra, hogy elkapom? (Influenza)

Holnap megyek matek felvételi előkészítőre, de a matektanárom 39 °C-os lázzal fekszik otthon jelenleg. Én a téli szünetben voltam influizés, de gondolom ettől függetlenül elkaphatom. Szóval? Mennyire van esélyem elkapni? Ami talán fontos ide, hogy eléggé hajlamos vagyok minden sz*rt elkapni.:D

14L

Keress kérdéseket hasonló témákban: influenza, betegség, felvételi, matematika, immunrendszer

2017. jan. 18. 20:26  Privát üzenet  

A válaszok
Titkos... nevű felhasználó válasza:

Szia! Szerintem eléggé kicsi az esély, hogy elkapd. Egyél c vitamint, csak ennyit tudok tanácsolni, sajnos én is ahogy mondtad hajlamos vagyok elkapni mindent. Már egy hete itthon vagyok influenzával.

Sok sikert nekünk a felvételihez!!

14/l

# 1/2Időpont 2017. jan. 19. 19:37 Privát üzenet
Titkos... nevű felhasználó válasza:

Na? Hogy ment? :)

# 2/2Időpont 2017. márc. 1. 14:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Be lehet oltatni magamat influenza elken, anélkül, hogy a szüleim megtudnák?
Influenza hány nap alatt gyógyul meg?
Felsőlégúti vírusfertőzés, influenza esetén normális, hogy fáj a szájpadlásom? Másnál is előfordult már?
Fajnak a csontjaim, nem birok enni, allandoan csak bofogok budoseket, neha hanyingerem is van, mi ez influenza? Es mit tegyek hogy minel hamarabb helyre jojjek?
Szerintetek van már influenza járvány?
Van esély arra hogy most influenza mellet teherbeessek? Nem csökkenti a teherbeesés esélyeit?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!