Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon magas láz, hidegrázás,...

Nagyon magas láz, hidegrázás, orrdugulás, elviselhetetlen torokfájás, nyelési fájdalom. Mit vegyek rá?

Figyelt kérdés

Nem rendel ma az orvosom, nincs itthon semmi. Hűtőfürdőt hogyan kell csinálni? Az sem biztos, hogy a gyógyszertárba le tudok mászni, aludni sem tudtam semmit.

C vitaminom van egyedül azt szedem. Mintha egy autó ment volna át rajtam. Vastag ruha, kabát, 5 takaró és megfagyok még mindig.


2017. jan. 20. 05:27
 1/8 A kérdező kommentje:

Kérlek valaki! 40,2 fok még mindig a lázam, pedig borogatom magamat.

Mentőt nem fogok hívni ezért, de nem tudom mit csináljak.

2017. jan. 20. 05:47
 2/8 TR75 ***** válasza:

Állj be a zuhany alá, és folyass magadra hűvös vizet (nem kell jéghideg, 18-20 fokos is megteszi). Vagy kádba ugyanilyen vizet engedsz és belefekszel.

De leginkább irány az ügyelet, ha az orvosod nem rendel.

2017. jan. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Langyos vizes törülköző tested köré csavarva.

De inkább hívd ki az ügyeletet. Ez már nagyon magas láz.

2017. jan. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sikerült kicsit levinnem, már nem olyan magas, de az éjszaka szörnyű volt. Most az a bajom, hogy a vizet nem tudom lenyelni, annyira fáj a torkom.

December óta folyamatosan beteg vagyok, kellett még ez is :(

Más télen nincs ennyi rohadt vírus. Délután meg próbálok elmenni a gyógyszertárba.

2017. jan. 20. 10:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj már el az orvoshoz idióta. Ez nem játék. Majd kapsz egy jó kis tüdőgyulladást azt nézhetsz.
2017. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudtam elmenni, ezért meg nem hívom ki az ügyeletet

Konkrétan azóta nem alszom, mert annyira fáj a torkom, el van dugulva az orrom. Nappal sem jobb sajnos. Ha elmúlik talán ki tudom majd pihenni magamat.

Elvileg influenza nem jár ilyen mértékű orrfolyással (napi 3-500 tsepi), de nem tudom. Vírusra meg úgysem tudnak semmit adni, de ha van valamilyen ötletetek, szívesen hallgatom.

2017. jan. 22. 01:07
 7/8 anonim ***** válasza:

koronavírus gyanú nem állhat fenn nálad?

Remélem már jobban vagy, de ne játssz az egészségeddel!

2020. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 es, 2017-es kérdés 😂
2020. aug. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!