Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Talán tüdőgyulladás?

Talán tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés

3. Napja tart a lázam, ma estr sikerült először letornászni hőemelkedésre. Nem is ezzel van a baj.. Ma reggel úgy keltem fel, hogy iszonyúan fájt a hátam és ez mostanra sem múlt el.

Tegnap elég erősen köhögtem és sokat is fekszem az elmult napokban a gyengeség miatt. Mára a köhögés is elmúlt, csak ritkán köhögök, de akkor nem fáj jobban a hátam. Ha megtöltöm a tüdőm levegővel, akkor sem fáj jobban. Egész nap fáj a hátam. Bal oldalt, hátam közepétől kicsit feljebb. Talán szúró fájdalomként lehetne leírni, de néha belenyilal erősebben a fajdalom, csak úgy.

Mi lehet az oka? Ugye nem tüdőgyulladás tünete lehet?



2017. jan. 21. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet orvoshoz el kellene vánszorogni, egy erősebb pillanatba. Érdekesen hangzik mindenesetre. Csak úgy mellékesen kérdezem, hasmenés ilyesmi probléma nincs?
2017. jan. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincsen. Semmilyen plusz panaszom nincs a fent emlitetteken kívül
2017. jan. 21. 01:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Köhögés okozhat izomlázat, ezzel pedig hátfájást is.

Mindenképp elmennék dokihoz, hallgassa meg, aztán elküld röntgenre ha gyanús

2017. jan. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy tüdőgyulladás. Egy hörgő -,esetleg mellhártyagyulladás is tud ilyen fájdalmakat okozni. De ennek eldöntésére minimum meg kell.hogy hallgassa orvos, vagy csináljanak egy tüdőrömtgent.
2017. jan. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!