Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel lehet a leggyorsabban...

Mivel lehet a leggyorsabban kezelni a herpeszt?

Figyelt kérdés
Több éve küzdök herpesszel és akármennyire próbálkozok egészséges maradni mindig előjön. Van amikor semmi bajom sincs, jó a közérzetem mégis megjelenik. Éveken át Zovirax-szal vagy Telvirannal kentem, de még így is legalább egy hét volt mire eltűnt, emellett még kellemetlen is volt (gyakran nem szűntette meg a viszketést és az égő érzést a krém). Most is van, de a krémek helyett Betadinnal kezdtem kezelni. Erre javult. Lehet-e mégis olyan, hogy holnapra romlik?

2017. jan. 22. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Puszilj bele egy kis sóba, hagyd szádon picit és mosd le!

Leszárítja és fertőtlenít, de nem lesz nagyon kellemes :) Esetles sósvízbe dugd a szád ha ez jobban tetszik

2017. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2017. jan. 22. 22:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Füllzsírral.
2017. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a zovirax, de nagymamám pl. timsóra esküdött, nem mondom, hogy nem működik, de nekem mintha a krém jobban használna. Betadin nem erre való, elsőre meg nehogy hallgass, mert kimarja az ajkadat és csak ront a helyzeten.
2017. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A zovirax nekem sem jött be, a másik márkát nem ismerem. Én az aciclovir krémre esküszöm, mindig a táskámban van, és ha érzem a bizsergető érzést azonnal bekenem (tiszta kézzel), így esélye sincs előjönni. Ha nincs nálam és előjött akkor már nincs mit tenni, hagyom hogy magától begyógyuljon, nem piszkálom.
2017. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A legjobb a meelőzés.Szedjél Lizin C -t.
2017. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én teafa illóolajjal kezeltem és nagyon hamar elmúlt.
2017. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
megelőzés bocs.
2017. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok mielőtt nagyon lepontoztok a fülzsír tényleg egy régi gyógyír a herpeszre
2017. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vagy

Richtofit (gél) h kezelésére

2017. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!