Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet az, hogy pár...

Mitől lehet az, hogy pár napja elkezdett fájni a mellkasom? (lent)

Figyelt kérdés
Utoljára influenzás voltam. Most pár napja csak akkor jelentkezik ez a mellkasi fájdalom, mikor lehajolok, vagy elfordulok a felső testemmel az egyik iranyba. Ilyenkor egy kis huzóérzést érzek a mellkasom közepén, ami ha úgy maradok abban a pozícióban elmúlik. Nyugalomban nem fáj.

2017. febr. 3. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még nem gyógyultál meg rendesen esetleg valamilyen szövődménye az influenzának. Szerintem menj vissza vele a háziorvoshoz.
2017. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen hát gondolkoztam rajta. De most van 170 óra hianyzasom suliból. Minden össze jött ebben az új évben.. Agyrázkódás.. Stb. Nem lehet hogy csak meghúzódott vagy becsípődött valami? Tényleg csak fordulásnál, lehajolasnál, hirtelen felkelésnél van.
2017. febr. 3. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mozgásra fáj, akkor gerincprobléma lehet.
2017. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet nyaki csigolyádtól is.
2017. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!