Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Influenza és tüdőgyulladás...

Influenza és tüdőgyulladás után miért cikizik a páromat a munkahelyén, hogy szájmaszkot hord, amikor ott mindenki hurutosan köhög? Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 22. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek ezek a munkatársak? A kérdésedre nem lehet válaszolni, sok a hülye ember. Én nem dolgoztam még maszkban, de biztos nem szólnék bele, nem cikiznék, ha más így tenne.
2017. febr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Szomorú arról hallani, hogy felnőtt, érett emberek között ez megtörténhet... A párod ne foglalkozzon velük, ne érezze magát emiatt rosszul, a munkatársai egyszerűen gyerekesek és mérhetetlenül buták.
2017. febr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Köszönöm a megértést és együttérzést is!

Felnőtt nők és férfiak 30 év felettiek, akik szellemi tevékenységet végeznek.

2017. febr. 22. 10:07
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Talán mert azt hiszik, hogy ő a beteg. De micsoda kérdés, akár egy világfájdalom...Miért ilyenek az emberek? És pont az én páromat cikizik...aki pedig jó ember. És te is jó vagy, hogy szóvá teszed. Te otthon vagy addig?
2017. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!