Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Neostomosan emberre demodex...

Neostomosan emberre demodex atka ellen használható?

Figyelt kérdés
Nagyon felhigitva esetleg emberre sem ártalmas? Vagy igen? Hat a demodex (szőrtüszőatka) ellen fejbőrre? Van aki ezzel küzd? Mármint az atkával? Arcomra Soolantrat kaptam, ez invermectin tartalmú, amit a kutyáknál és más állatoknál is használnak erre az atkára, de fejre embernél még nincs semmi, ezért gondoltam, hogy ami a kutyából ezt kiirtja, azt megpróbálom én is. Iszonyúan hullik a hajam, a bőrgyógyász megállapitotta, hogy demodex atkám van, de fejre nem tudott semmit, ami ezt kiirtja. CSak az invermectin jó rá, meg a Neotstomosan, de az ugye állatokra van, de én már kipróbálom magamra is. Párom is elkapta, viszketünk, hullik a hajunk, nem akarok megkopaszodni.
2017. febr. 24. 08:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem. Állatgyógyászati szerek nincsenek emberekre tesztelve. Nagyon felhígítva az aktát nem öli meg.
2017. febr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!