Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Focizhatok-e 1 órát, ha két...

Focizhatok-e 1 órát, ha két nappal a meccs előtt 39 fokos lázam volt?

Figyelt kérdés

Hétfő délután éreztem, hogy gyengébben vagyok, és hőemelkedésem van, ekkor 37.5-ös volt, majd kedden is 37,5 ös lázam volt, de más bajom nem volt, nem fájt a torkom nem, fájt a fejem, orromat se fújtam. Szerdán már teljesen jól éreztem magam, még hőemelkedésem se volt. Így találkoztam a barátnőmmel aki korházban van mandulagyulladással, csütörtök reggel amikor felébredtem éreztem, hogy lázas vagyok, ekkor 38,3 körül volt de a nap végére felment 39, re is. 2db algopyring vettem be reggel és este., illetve a bal szemem volt bepirosodva, ezt tobrex-el kezeltem, és ezzel már majdnem el is múlott mára Viszont ma amikor felébredtem hőemelkedésem se volt, torkom fájt egy kicsit de az is elmúlott, egyedül még a gyengeséget érzem, de szerintem nap végére az is elmúlik.


Sok vizet ittam mindvégig, gyümölcsöket is ettem, Körülbelül még 1500 miligramm C-vitamint is vettem be.


Holnap délután 4kor lesz bajnokságban teremfoci meccsünk, összesen kb 40 percet ha pályán lennék.


Kérdezném azt, hogy, ha holnapra már úgy érzem, hogy tudnék játszani, akkor játszhatok-e? Vagy veszélyes ez még? Lehet ebből baj?


18/F



2017. febr. 24. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyi baj lehet, hogy megint visszaesel. Ha beteg vagy, pihenj, várd meg, amíg rendesen felépülsz!
2017. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a válaszod!
2017. febr. 24. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!