Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Zewa vagy a Dm-es wc papír...

A Zewa vagy a Dm-es wc papír a jobb, puhább szerintetek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
A zewa minősége nagyon leromlott az utóbbi időben. Ajánlom a Rossman saját márkás, 3 vagy 4 rétegűjét, az jó minőség, sokáig tart, puha.
2017. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Zewa mostanában szakad, foszlik. Nem jó.
2017. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

meg egyikre sem panaszkodott a fenekem :D

viccen kivul, nem tudnam megmondani.

2017. febr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a zewaval semmi bajom nincs.

Dm-eset nem próbáltam még úgyhogy szerintem zewa :D

2017. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 VidraZsolt válasza:
Korábban mindig csak a zewat vettük. De mostanában borzasztó lett a minősége. A DM saját Márkás, és a Rossmann saját Márkás is nagyon puha, de mégis erős, mindkettő sokkal jobb, mint a zewa és még olcsóbb is. Egy hátránya van a sajat márkásoknak, hogy az üres kartonguriga a végén nem húzható le a vécén, de ezt vhogy kibirom.
2017. febr. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Moon_Walker ***** válasza:

DM!

olcsóbb is és ugyanaz a gyár gyártja.

2017. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor én is leirom mert már van összehasonlítás. A Zewa drágább de jó minőségű, nem szakad, nem foszlik szét. A dm-es olcsóbb, puhább, de szétcsúsznak a rétegek, kicsi nedvesség éri, szétfoszlik. Én inkább pzs-nek használom. A pzs-jük viszont túl kemény, pont fordítva kéne.
2017. márc. 11. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!