Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez körülbelül milyen betegség...

Ez körülbelül milyen betegség lehet? Köhögés, sípoló légzés, láz, hasfájás?

Figyelt kérdés

Az van, hogy külföldön élek, és a háziorvos nem fogad, csak ha időpontom van, viszont elég kutyául érzem magam, munkába meg mennem kell, mert nem fizetik ki, ha "megfázás miatt" jelentek beteget.

Asztmám van, és levegővételkor olyan érzés, mintha kezdenék befulladni, emellett köhögök, fáj, de nem a torkom, hanem kicsit fölötte (orrmandula?). Mivel úgy indult, mint egy sima megfázás, nem is izgattam magam (orrfolyás, torokfájás), viszont most már gyenge vagyok, hol fázok, hol melegem van, a fejem fáj a köhögéskor, a hasam most kezdett és tegnap óta sajog egy régebbi sportsérülésem is(váll). Én nem vagyok hipochonder, és legtöbbször lábon kihordom a betegségeket, de ez nagyon rossz így.

(Van egy tippem, előjött az asztmám és ez influenza.)



2017. febr. 27. 03:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószinűleg influenza, de a tünetek leirásából, vizsgálat nélkül még egy orvos sem fogja ezt 100 %-san megállapitani.

Ha asztmás vagy, akkor tudhatod, hogy még egy sima megfázás is súlyosbitja az asztmás tünteteidet, igen könnyen befulladhatsz.

2017. febr. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lekopogom, de arra szerencsére már vagy tíz éve nem volt példa. Köszönöm a választ.
2017. febr. 27. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz hazajönni megvizsgáltatni magad???
2017. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok. Viszont azóta már jobban vagyok. Reggelente és éjjel rosszabb, délutánra jobb. Lázam például már nincs.
2017. febr. 28. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!