Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt már valakinek magas az...

Volt már valakinek magas az IgG szintje? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
14g/l
2017. márc. 1. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A immunglobulin G szintjét mutatja, ami fontos szerepet kap a szervezet védekező képességekor. Vagyis ez ha alacsonyabb, fogékonyabb vagy a fertőzésekre. Ez kezelhető!
2017. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elnézést, pont az ellenkezőjét válaszoltam.

Na de, ha magas, az valamilyen akkut fertőzésre utal. Végül is ez csak egy eredmény, a végszót az orvos mondja ki a teljes kórtörténet elemzése után és ez után jön szóba a kezelés.

2017. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

rosszul írtam 14,77

és 14 a normális, ahogy olvastam

2017. márc. 1. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Azemelkedett IgG krónikus fertőzésre vagy élősködőre utal (pl. féreg, gomba baktérium,vírus). Az eosinophyl szinted normális?
2017. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

em tudom normálisnak számít-e

absolut eosonophil 0,130 g/l referencia érték 0,000 0,4000

eosinophil 1% ref érték 0 és 5

így vannak feltüntetve

2017. márc. 2. 10:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem az eosinophyl szntet,mert bélférgesség esetén az is emelkedett. De a tied nem az. Akkor valószínűleg krónikus gyulladás van a szervezetedben.
2017. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!