Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet szepszisnek a tünete...

Lehet szepszisnek a tünete csak bőrkiütés illetve kézfej szárazság? Nyirokérgyulladás kialakult már, de az már el is múlt, mármint a piros csík.

Figyelt kérdés

2017. márc. 15. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak nem ágyi poloskád van?

Nem szepszis. Csak gyulladás.

Fenistil csepp + calcimusc.

2017. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nincs ágyi poloskám, alkaromon készült egy tetoválás vasárnap, elfertőződött és a bőrkiütés kb 5 cm-re van az egyik betűtől. Szedek már antibiotikumot mert volt nyirokérgyulladás, ment 2 csík fel a felkarom belső felén, de az már elmúlt, illetve be van gyulladva a tetoválás meg gennyes is, reggel kezdtem el az antibiotikumot(Aktil duo). Csak a bőrkiütéstől vagyok kicsit ideges meg száraz volt a bal kézfejem ma, azon a kezemen van a tetoválás is, és olvastam szepszisnél ezeket a tüneteket is, komolyabb tünet nem jelentkezett eddig, nem tudom hogy a bőrkiütés lehet-e szepszistől.Hőemelkedésem van csak 37.1 most jelenleg, napközben nem volt.
2017. márc. 15. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!