Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Orrdugulás ellen mit?

Orrdugulás ellen mit?

Figyelt kérdés

Meg vagyok fázva és az orrom folyamatosan eldugul, de annyira, hogy egyáltalán nem megy át rajta levegö, nem tudom kifújni és a fülem is bedugul töle.

Gözölés, sós vizes öblítés, meleg vizes arcmosás nem segít, és nagyon nem érzem jól magam emiatt (egyébként nem érzem magam rosszul)


Orvoshoz, ügyeletre sem tudok menni, mert egy kis faluban lakom, itt nincs orvos, és eljutni sem tudok sehogy, mert nincs semmiféle közlekedés - ezért ezt ne javasolja senki. (Legközlesebb holnap tudok elmenni...)


Ezért kérem, akinek van valami ötlete, mit lehetne tenni, segítsen!


Köszönöm elöre is.


2017. márc. 16. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha semmi nem segít mi mit ajánljunk neked? Nincs otthon orrspray? Esetleg leves amit forrón meg tudsz enni hatha megindul az orrod?
2017. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Éppen ilyen ötletekre vagyok kiváncsi, mint amit írtál, hogy meleg leves, ki fogom próbálni, köszi
2017. márc. 16. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Gondolom, amit én írok, az nem vethető be most azonnal, de érdemes mihamarabb...


Én napokig szenvedtem a teljes orrdugulástól, a fülem is eldugult, az arcom is elkezdett fájni. Mindez azért mert a váladék itt pangott benne.

Aztán vettem egy orrszívó-porszívót....felszabadító érzés volt már az első használat után!


Az egyéb házi praktikák, cseppek, spray-k nem használtak.

Nekem, felnőttnek maximálisan bevált az orrszívó-porszívó. Gyógyszertárban 1700 HUF-ért vettem.

2017. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó csípős forró húsléeves segíthet és a friss levegő is, nekem az utcán mindig kidugul az orrom. Nem ártana valamilyen orrcseppet venned, amit 3-4 napig használsz.
2017. márc. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, a forró leves segített, így legalább éjjel tudtam aludni.


Nemsokára megyek az orvoshoz, ö majd ad valamit. (Nem szokott ilyesmi lenni velem, ezért nem igazán tudtam mit kezdeni!)

2017. márc. 17. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!