Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez a fehér lerakódás a nyelvem...

Ez a fehér lerakódás a nyelvemen a Candida?

Figyelt kérdés

Kb egy éve vannak megmagyarázhatatlan hasi panaszaim, vérvizsgálat nem mutatott ki gyulladást, hasi ultrahang sem mutatott eltérést, mégis elég sokszor feszül, görcsöl a hasam, meg sokat szellentek, van hogy hasmenésem is van. Antibiotikumot legutóbb 2-3 éve vettem be, szóval nem hiszem hogy amiatt lehetne. Talán azért, mert gyenge az immunrendszerem, és sok finomított cukrot fogyasztok? Megoldás lehet a cukor elhagyása, illetve az immunrendszer megerősítése, valamint az almaecet?


Kép:


[link]



2017. márc. 19. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány.
2017. márc. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül az. A gombás nyelven a lepedék alatt a nyelv nagyon vörös és fájdalmas. Lehet valamilyen emésztőszervi betegség tünete is.
2017. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pedig én másra már nem igazán tudok gondolni.. vitamin hiány miatt kialakulhat emésztőszervi panasz?
2017. márc. 19. 09:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont stressz miatt igen.
2017. márc. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy laktózérzékeny?
2017. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát, elvileg úgy van, hogy 1 pohár tejtől, vagy kakaótól nincs semmi bajom, de 2 pohár után már egyből mehetek a mosdóba..
2017. márc. 19. 11:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót a háziorvosodtól gasztroenterológiára
2017. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha bizonyos mennyiségtől nem lesz bajod,akkor az nem laktózérzékenység,hanem intolerancia. És ettól lehet ilyen a nyelved.
2017. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
remélem már rájöttél azóta, hogy a cukorfogyasztás volt a ludas. nekem is előjött újra a lepedék a nyelvemen, de könnyen lekapartam, és nem jött vissza. Most kíváncsiságból 3 napja elkezdtem rengeteg édességet enni, amit egyébként egyáltalán nem szoktam. Mesterséges édesítőszert, cukrot, semmit nem használok. Tehát 3 napja eszek cukrot, és folyamatosan szellentek, és fáj a hasam. Habár a gomba nem jött elő. Szóval a lepedékes nyelv szerintem természetes dolog, csak le kell takarítani.
2020. jún. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!