Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már mindjárt 3 hónapja hurutsa...

Már mindjárt 3 hónapja hurutsan köhögök, volt már valakivel ilyen (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Még karácsonykor nagyon megfáztam és egy hétig rosszul is voltam miatta, de akkor nem tudtam orvoshoz elmenni, mert más országban tartózkodtam! De aztán a rossz közérzet elmúlt és a köhögés is egyre kevésbé volt zavaró, így mikor visszajöttem akkor sem mentem el dokihoz! Aztán a köhögés erősödött, de a közérzetem nem lett rosszabb és ez így ment hetekig, amikor alig köhögtem azt hittem végre vége van, aztán megint visszajött! 2 hete voltam tüdőszűrésen, ott minden rendben volt...mostmár nem tudom mit kezdjek magammal, ittam sok-sok köptetőt, meg hébe-hóba vitaminokat, de semmi!

Valaki járt már így?



2017. márc. 22. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Területi tüdőgyógyászati szakrendelésre kellene menni. Háziorvos ad beutalót.
2017. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj minél előbb orvoshoz. Fateromnak volt ilyen abból súlyos dolog lett.
2017. márc. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem volt ilyen. Erettsegi idoszakban jott ki minden bajom volt a kohogestol feltem hogy valami komolyabb (tudogyulladas...stb) elmentem tudogyogyaszatra, ahol megallapitottak hogy semmi baja a tudomnek. Nem volt lazam se mellkasi fajdalmam, ezert azt mondta horghurut felirt a doki 1 het antibiotikum szedeset es mondta hogy ha nem javul kontroll. Szedem a gyogyszert semmit nem hat ezert visszamentem. Elkuldott ful-orr-gegeszhez hatha orrpolip vagy valami mas lehet a gond. Ekkor mar 2 honapja kohogtem, elmentem ful-orr-gegeszhez, ahol megallapitottak hogy allergiam van nagy valoszinuseggel pollenre. Az egesz nyaram elment azzal hogy orvosrol orvosra jartam mire augusztusban kaptam olyan valaszt hogy allergia. Szeptember elejere kaptam idopontot allergia vizsgalatra, jelenleg is kohogok. De tovabbra sincs lazam, semmim.
2018. szept. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!