Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 21 éves férfi vagyok. A...

21 éves férfi vagyok. A napokban kaptam el a bárányhimlőt. Tudnátok adni pár jó tanácsot?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mint minden más betegségnél. Pihenés, ne menj közösségbe, igyál sok folyadékot, figyel a lázadra, hogy ne menjen fel túl magasra. Ne vakard, mert akkor megmarad a helye. Ha viszket, akkor kend be őket, azzal, amit az orvos felírt.
2017. márc. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felnőttként általában nehezebb. Amikor a férjem kapta el, a neten olvastam, hogy ilyenkor az antihisztamin "belülről" szünteti meg a viszketést, kérdeztem a háziorvost, és azt mondta, valóban, ez jó ötlet, és felírta. (Magától nem írta volna fel.)
2017. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hétfőn, kedden volt csak láz, tegnap kezdtek el jönni a pöttyök. Egyenlőre tűrhető a viszketés mert csak itt-ott 10 másodpercig tart aztán elmúlik. Vagy ez még lesz rosszabb is?
2017. márc. 23. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem tűnik vészesnek, szerintem így akkor hamar túl leszel rajta. Szerencsés vagy. :)
2017. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!