Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt már valakinek hasonló...

Volt már valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
Még februárban elkaptam valamit, nem járt lázzal csak torokfájással és sárgás barnás váladékkal. Kaptam rá antibiotikumot amit végig be is szedtem, majd rá 3 hétre ismét megjelentek ezek a sárgás-barna váladékok, visszamentem az orvoshoz, kaptam egy másik antibiotikumot, azt is végig szedtem. Két antibiotikum és több mint egy hónap után, még mindig van néhány sárga vagy barnás színű köpet és folyamatosan érzem a torkomban, hogy le van tapadva, besűrűsödve a nyál emiatt. Nem tudom mitől lehet.
2017. márc. 23. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el gégészetre.
2017. márc. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Háziorvosnál voltam, ő meghallgatott és írt egy labor vizsgálatot, ami azt mutatta ki, hogy nincs gyulladásom. :/
2017. márc. 24. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy refluxos? Nekem attól volt állandó váladék a torkomban.
2017. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem vagyok és ez előtt a megfázás előtt nem volt ilyesmi problémám soha... :/
2017. márc. 24. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hátsó garatfolyásod van, mégiscsak jó lenne gégészetre elmenned.
2017. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Jövőhéten akkor elmegyek egy fül-orr gégészeti rendelésre!
2017. márc. 24. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!