Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elképzelhető, hogy így megfert...

Elképzelhető, hogy így megfertőződök mononukleózisssal?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal (csók még nem volt), akivel most nagyon egymásra vagyunk hangolva, de a múltkor mesélte nekem, hogy pár napja csókolózott egy fiúval, akinek volt azt megelőzően nem olyan rég kapcsolata egy olyan lánnyal, aki teljesen biztos, hogy vírushordozó ilyen téren.

És most meg van ijedve, meg ezáltal én is, mert nekem ilyenem még sohasem volt és nem tudom be merjem-e ezt a kapcsolatot így vállalni?

Vagy mennyi idő kell amíg, ha a lány elmegy szűrésre kimutatható, hogy megfertőződött.e vagy sem?



2017. márc. 29. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. márc. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! :)

Nekem volt monolukleózisom, de nem azért mert csókolóztam volna bárkivel. Máshogy is el lehet kapni, ha kidobod más zsepijét, aztán elfelejtesz kezet mosni... kitudja én honnan kaphattam el. Egyáltalán nem kell megijedni ettől, nem egy olyan durva betegség. Hülyeség lenne emiatt egy kapcsolatot otthagyni... Persze nem egy álombetegség, 3 hétig otthon voltam, ebből 2 hétig lázas voltam (volt pár nap amikor 41 fokos volt a lázam, aztán csak 38-39 pár napig). Egyszer elkapod, túlleszel rajta, aztán már nem kaphatod el. Sok sikert a lánnyal!:)

2017. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi 😏
2017. ápr. 3. 15:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!