Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valakinek volt már ilyen...

Valakinek volt már ilyen gyötrelmes undorító betegsége?

Figyelt kérdés
két hónapja kezdődött. egyik pillanatról a másikra elkezdtem szédülni,fáradtságnak könyveltem el,ezért lefeküdtem aludni. de sajnos nem múlt el,korházba is voltam kivizsgáláson,elkönyvelték annak hogy ez egy vírus fertőzés,és fokozatosan el fog múlni. de ahogy telt az idő egyre rosszabb és rosszabb lett. kísérőtünetként folyamatos hőemelkedés,fkróniku sfáradtság folyamatosan csak feküdnék,napi t9bb 10 orát vagyok kénytelen aludni,hihetetlen rossz közérzet,rengeteg neurologusnál jártam már,vérvételek hadán vagyok túl,és sehol semmit nem találnak. kezdek kétségbe esni,mert már annyira rossz hogy iskolába sem tudok járni,és rengeteg a hiányzásom. és nem tudják mi a baj.. :( szóval,volt már valakinek ilyen,vagy halott róla ? már nem is a szédülés zavar,hanem ez a borzalmas közérzet,ájulásérzet,izzadás,forróságérzés stb..stb.. úgy érzem magam,mint amikor az ember már 1 napja nem aludt,és van hozzá egy 40 fokos influenzás betegsége,szóval borzalmas. remélem valakinek van valami tippje,mert én már nem birom.. :( 16/L

2017. ápr. 5. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vérkép készült?
2017. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy összeszedtél valami "férget"? Tudom, hülyén hangzik, de vannak ezek a mindenféle paraziták, hátha...
2017. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezzel szenvedtem 2013 márciusáig, hihetetlen álmosság, gyengeség, levertség, úgy éreztem mintha bármelyik percben összeesnék. Én is voltam vérvételen, minden rendben volt. A családorvosom végül depressziót állapított meg és antidepresszánst írt fel. Azóta ezek a tünetek elmúltak, rendkívül jól érzem magam. Gyógyulást. 28/F
2017. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

vérkép készült,undorítóan hangzik a féreg,de toxoplasmát néztek most,ha jól tudom az ahhoz kapcsólodik,és aligha lenne olyanom. de ha mégis,akkor milyen orvoshoz kéne fordulnom ? én már mindenre képes vagyok.

utolsó,depresszió képes ilyen tüneteket produkálni ? például folyamatos hőemelkedés ? és antidepit meddig szedtél rá ? mert 16 évesen nem szeretnék gyógyszer függő lenni.

2017. ápr. 5. 16:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Sajnos azóta is szedem de legalább jól vagyok. A depresszió nem az amit a közhiedelem állít, hogy meg akarok halni. Olvass utána. Persze ezt én csak a hasonló tüneteim miatt írtam.
2017. ápr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én az immunológiára elmennék a helyedben és kizárnám az autoimmun betegségeket.
2017. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

az nem éppen jó.. :S

immunologushoz ?

2017. ápr. 5. 16:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy lisztérékeny ? Glutén elhagyása után sokat javulhat az állapotod !
2017. ápr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nem,nem vagyok.

az antidepivel még az a bajom,hogy időnként volt alvási apnoém (alvás közbe kimarad a légzés) ha jól tudom,közbe nem szabad nyugtatót,vagy bármi ilyesmit szedni. kb 5-ször volt eddig életembe,és nagyon ijesztő dolog.

2017. ápr. 5. 16:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Ki vagy vizsgálva lisztérzékenységre ?
2017. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!