Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szalmonella fertozes eselyei?

Szalmonella fertozes eselyei?

Figyelt kérdés

Szombat este elmentunk elmentunk a parommal egy kis gyorsetterembe enni. Csirket rendeltunk, es lattam hogy a nyers csirket (ami olajos pacban volt), ugyan azzal a csipesszel raktak a grillre mint amivel a mar megsult-felig megsult husokat forgatjak. En hulye, nem szoltam.

Ehes voltam, szoval megettem. A kerdesem az, hogy ha eddig nem tapasztaltam semmi tunetet (hanyas,hasmenes) szombat este ota, akkor mar biztos hogy nem kaptam szalmonellat? Koszi a valaszokat


2017. ápr. 10. 09:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz kategoria.
2017. ápr. 10. 09:01
 2/4 anonim ***** válasza:

A szalmonellanak ehhez semmi koze.

Azt foleg szalmonella bakteriummal feltozott tojastol, gyumolcstol, tejtol, hustol kaphatod.


A nyers hustol toxoplazmat, liszterozist kaphatsz. Terhes vagy? Mert ezek eletveszelyes betegsegek a babata, neked nem okoz tunetetet.

2017. ápr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok terhes. Csak azert aggodom, mert holnap elutazunk a husveti szunetre. Eleg sok tortenetet hallottam, hogy a nem megfeleloen tisztitott konyhai eszkozok miatt betegedtek meg emberek. Tudom hogy kicsi az esely, de megis azert felek, mert mint mondtam, az egesz nyaralas ki van fizetve.
2017. ápr. 10. 09:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszodat, amugy :)
2017. ápr. 10. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!