Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Genitális herpesz csókkal...

Segítőké(s)z kérdése:

Genitális herpesz csókkal átadható?

Figyelt kérdés

szájherpesz után sikerült ott elkapnom..( az orvosok abban se biztosak, hogy azt úgy ellehet...)

ezek után abban sem vagyok biztos, hogy csókkal nem adom- e tovább másnak vagy orálisan, ha én csinálom. nyilván nem a számon van, de a szervezetemben ott van a vírus..

ha valakinek megbízhatóbb az orvosa és eléggé biztosan tudja, válaszoljon nekem köszönöm

19l



2017. ápr. 17. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet csokkal tovabb adni. az ajak herpesz a szaj korul az arc idegeiben lapul meg ezert csak ott jon ki mindig. hogy miert azt a helyet szereti azt nem tudjak a kutatok sem. a genitalis herpesz gondolom pedig ennek mintajara, csak odalent lappang a testben.
2017. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nos utananeztem, tevedtem. Azt irjak mindennemu erintkezessel tovabb lehet adni: csokkal, szexszel (anal, oral is), de meg akar bor-bor erintkezessel is.
2017. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Es akkor is tovabb lehet adni, ha eppen nem vagy kifakadva.
2017. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a phuntzeedat csókolgatom és herpeszes, talán...
2017. ápr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Igen átadható. Orális szexszel is átadható.

2017. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
másik oldalon meg azt írják, hogy csak szexuális úton....
2017. ápr. 17. 20:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Ok. Ez egy egészségügyi szakemberek által összeállított oldal. Ha ez nem elég, mikrobiológiából ezt tanítják az orvosin, meg ez egészségügyi főiskolán még mindig. Biztos nem olvassák a netet. :-)

Meg láttam élőben pár esetet.

2017. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most akkor akinek ajakherpesze van, es maszturbal attol sajat maganak genitalis herpeszt okozhat??
2017. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:( gondolom nem, de én már semmin se lepődök meg
2017. ápr. 18. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!