Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fertőzés? Mi a további teendő?...

Fertőzés? Mi a további teendő? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A múlt hónapban voltam nőgyógyásznál, mert minimális égő érzést éreztem a hüvelybejáratomnál, amiből arra gondoltam először, hogy talán szex alatt kidörzsölődött... de nem múlt el.. SZTK rendelésre mentem, a doki kenetet vett, megvizsgált, tenyésztésre (?) küldött mintát, majd az eredményeim alapján közölte, hogy nincs semmi bajom. Biztos tusfürdőre vagy fehérneműre érzékeny lett. A párom canestennel kente magát ott, bár neki tünete nem volt ... Enyhül a tünet + volt menstruációm is, aztán újra előjött a probléma, elmentem magán orvoshoz, aki elkért 12ezer forintot, ami engem eléggé földhöz vágott, majd ma közölte ő is, hogy semmi bajom, egészséges vagyok.... Most akkor mit csináljak? Mi lehet ez? Folyásom is van, betéten száradtan sárgás. Hogy nem látnak semmit? Vérvételen is voltam 2 heten, ahol vizsgáltak vizeletet, de minden jó lett..


Valaki járt már így? Nincs pénzem orvosra, így is alig élünk meg... főleg a semmiért? Mit tehetnék?!


2017. ápr. 19. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Aki pénzt kért, gondolom, nem az az orvos volt, akinél először SZTK-ban voltál.

Menj vissza ahhoz, akinél először voltál. Ha nem segít, akkor van még biztosan jó pár orvos. Nem kell rögtön magánhoz menni. Ha a nőgyógyász nem mondd, nem talál semmit, akkor menj el a háziorvoshoz és küldjön el vizsgálatokra, amikből kiderülhet, hogy mi a gond.

Esetleg megpróbálhatsz egy Canesten kombit, 3 kúp és kenőcs, vény nélkül kapható, ha gombád van, akkor attól elmúlik. Persze nem jó kísérletezni. De az fura, hogy problémád van és a kenet semmit se mutatott. Talán nagyon kisfokú, de azért valami kéne, mert magától nem múlik el.

2017. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Más volt a 2 orvos, megoldást akartam találni, mert hát azért na, kellemetlen! Gondoltam így jobb lesz, amúgy is nálunk nagyon tapló emberek vannak SZTK-ban.

A háziorvosom írt fel egy kúpot rá még az első alkalomnál, akkor jó volt, de visszatért.

Számomra is érdekes, hogy nem mutatott ki semmit.

Nem vagyok egy kísérletezős típus, ezért nem akartam venni pl. Canestent (illetve olvastam róla negatívumokat), de valamit muszáj lesz beszereznem.


Betadin kúpról vélemény esetleg? Az ára kedvezőbbnek tűnik.

Illetve ezek után kell hüvelyi probiotikum gondolom. De milyen?

2017. ápr. 19. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:

A Betadin sokkal durvább szer, mint a Canesten.

Nekem volt, hogy segített a Canesten. Nekem is égett, de sokára volt időpont az orvosnál, addig nem bírta volna, inkább vettem egy Canestent. Aztán mire orvoshoz kerültem, el is múlt.

Nem akarlak rábeszélni. A legjobb, ha visszamész az első dokihoz. De ha mindenképpen magad szereznél be valamit, akkor ne valaki durva hatásút.

Nekem Canesten után még nem kellett visszaállító soha.

Egyszer volt egy komolyabb fertőzésem, amikor több kezelést is kaptam. Utána kellett. A legegyszerűbb, ha tejsavat veszel a gyógyszertárban, nem kell semmi divatos kúp.

2017. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Semmiképp nem akarok "durvát", kicsit óckodom az ilyenektől, vissza fogok menni az orvoshoz mindenképp, mert ez így nem állapot, de abbol úgy is csak jövőhét lesz. Kipróbálom addig a Canestent...


Jöhetnek még válaszok, tanácsok! :)

2017. ápr. 19. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!