Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpeszem van és feldagadt a...

Zsófi101 kérdése:

Herpeszem van és feldagadt a szám. (De elég durván) Mit csináljak h lemenjen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csutortokon ki jott egy herpesz ami mara mar ilyen sarga seb lett... aztan masnap megint kijott egy de az magyon ronda es az most fakadt ki most kezd sebesedni de a szam teljeden fel van duzzadva ... es hetfon fel lepesem lesz. Mit csinaljak h lemenjen a duzzanat?

Beszelni is alig tudok es eleg csunya latvany ... ha megyek az utcan az emberek megmeznek... penteken mar mem is mentem iskolaba ...

A valaszokat elore is koszonom!!❤



#herpesz #duzzanat #feldakadt
2017. ápr. 29. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban árulnak rá kenőcsöt.
2017. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiam ilyenkor elment orvoshoz és kapott valamilyen injekciót, attól lement a duzzanat.
2017. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kis levendula olajat tegyél rá, az fertőtleníti és leszárítja, és a gyulladásra is jó, utána pedig kend hámosító krémmel, ilyen pl. a Bepanthen vagy a Neogranormon. De hétfőig egyik sem fog csodát tenni. A fellépés előtt kenjél rá korrektort, akkor kevésbé fog látszani.
2017. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kend be tyúk szarral az tényleg segít.

Lehet hülyeségnek hangzik de ha be googlezod van 1000találat rá.Ez a leggyorsabb megoldás és a legolcsóbb is.

2017. ápr. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Herpesz kenőcs ide vagy oda, az csak elfedi a problémát, abban csak pénz van, magától múlik el a herpesz, azt bekkeled ki a kenőccsel.

Nekem egyszer jött ki nagyon durván, naponta kb. 5x sima alkoholos arcszeszt raktam rá, csípett, mint a fene, de 3 nap múlva semmi bajom nem volt. Egyszer meg éreztem, hogy ki fog jönni megint, akkor ugyanez, de ki sem sebesedett, 1 nap alatt rendezte.

2017. máj. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!