Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Reggeltől erős hasmenésem,...

Reggeltől erős hasmenésem, hányásom van, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nem ettem semmi olyat,van vmi vírus? Nem bírom már a wc-re járást,akár ide is kötözhetném magam. Vizes hasmenés,nem kevés víz jön. Fájt a gyomrom is,azzal kezdődött,de az már nem fáj,csak morog,bugyog veszettül,hogy kintre hallani. Olyan,mintha megnyitnának egy csapot,és spriccel kifelé minden alul-felül,aztán kis időre semmi,aztán megint buggy és spricc.

A közérzetem sem jó. Délelőtt a folyadékot is kihánytam,mostmár lassan megmarad. Kortyonként iszom,a kajára rá se bírok nézni,de semmire,a főtt krumplira se. Minden kajagondolatra fokozódik a hányinger.



2017. máj. 6. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden időszakban van ilyen vírus. 1- 2 nap és túl leszel rajta. Igyál sok folyadékot !
2017. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mitől lehet elkapni? Tulajdonképpen a bolton kívül mostanában sehova se mentem.
2017. máj. 6. 19:35
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából,ha jól belegondolok,ettem tegnap egy régebbi sonkás-tormás péksüteményt,de semmi baja nem volt,íze is jó volt,penészes sem volt. Szinte frissnek nézett ki. Egy hetes volt.


Szerdán ettem még véletlenül koszos kézzel,pedig máskor figyelek rá. Más szokatlan tényleg nem volt.

2017. máj. 6. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Juj velem pont egy hete volt ugyanez. Múlt hét péntek éjszaka erős gyomorfájással kezdődött, majd hajnalban 2x hányás, aztán szombat, vasárnap borzasztó hasmenés.

Bizony! Kortyonként igyad a teát, vizet. De inni kell a sok hányás, hasmenés után! Én is ezt csináltam. Pihenj, szedj széntablettát esetleg a hasmenésre. Én csak pirítóst bírtam enni egy-két napig.

Szerintem tuti vírus mert én sem ettem rosszat de szó szerint ugyanazok voltak a tüneteim mint neked most!

Jobbulást kívánok!

N

2017. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! N
2017. máj. 6. 19:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Most tudatosult,hogy van egy bizonyos émelyítően édes szaga a hasmenésemnek. Az vajon mitől lehet?
2017. máj. 6. 22:15
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
az ivást sem kell erőltetni azt is csak kifosod ilyenkor, széntablettát szedjed, persze olyankor vízzel
2017. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!