Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Furcsa hugyuti fertozes, mi a...

Furcsa hugyuti fertozes, mi a megoldas?

Figyelt kérdés
Mar egy ideje kuzdok hugyuti fertozessel es egyre idegesebb vagyok miatta. Eloszor nem is tunt fel, azt hittem mas bajom van mert pisileskor nem ereztem egeto csipos erzest es arra gondoltam hogy a beleim fajnak. Aztan par nap alatt tunet mentes lettem. Joval kesobb megint elojott. Hirtelen laz (egesz nap) alig birtam jarni, borzasztoan fajt az alhasam... Szoval bementem a surgossegire. Ott megallapitottak +++ genny es ver is volt a vizeletemben. 5 napra kaptam antibiotikumot (timethroprim) amit rendesen beszedtem de mar az elejen ereztem hogy nem jottem ki teljesen a dologbol. Vartam egy kicsit hatha jobb lesz, aztan a havi bajom miatt tolodott a dolog mert nem tudtam volna kulonbseget tenni a 2 fajdalom kozott... Szoval tegnap voltam orvosnal. A gyors teszt kimutatott gennyet vert nem. Bekuldtek tenyesztesre a korhazba es kaptam 3 napra antibiotikumot megint... De nagyon felek hogy ezzel adok a szarnak egy pofot es csak rosszabb lesz. Rossz kozerzet, gyengeseg es nagyon gyakori vizelesi inger illetve tobb viz jon ki belolem mint amennyit megittam. De nincs minden altalanos tunetem pl az egeto csipo erzes. Kisse tanacstalan vagyok. Otletek? Mit csinaljak hogy megfelelobb gyogyszert kapjak? Vagy van e valami amivel a gyogyszer mellett rasegithetek a gyogyulasra?
2017. máj. 10. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:

D-mannózzal rásegíthetsz, de csak akkor használ, ha E.coli okozza a fertőzést (nagyon gyakran okozza ez). Ha nem, akkor nem segít, de nem is árt.

Még egy kis immunerősítés sem árthat, pl. plusz C-vitamin, Béres csepp.

2017. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!