Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valaki elkapja a HIV-et...

Ha valaki elkapja a HIV-et akkor tényleg 6-8 hónap alatt belehalhat?

Figyelt kérdés
El lehet ennyi idő alatt érni ezt a stádiumot?(egyik ismerősöm mesélte ezt hogy hallotta,vagy lehet csak ijesztgetni akart hogy vigyázzak?)

2017. máj. 17. 20:26
 1/10 Carragher_x ***** válasza:
Belehalni bármibe bele lehet. Viszont a hiv már kezelhető, egy hiv-fertőzés már rég nem egyenlő a halálos ítélettel.
2017. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lappangási idő 10 év is lehet.
2017. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem halálos és kezelhető,és nagyon jól kezelhető,de a kérdés arra vonatkozott hogyha NINCS kezelve,el lehet-e érni az aids stádiumot 6-8 hónap alatt?Ill ti hallottatok már ilyen esetről?
2017. máj. 17. 20:40
 4/10 anonim ***** válasza:
igen
2017. máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na ennyit ennek az oldalnak a felhasználóiról:D
2017. máj. 18. 14:22
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Ahhoz, hogy megjelenjenek 1 éven belül az AIDS-indikátor állapotok, ahhoz már alapból valamilyen immunkárosodással kell rendelkeznie a személynek. Normálisan kb. 5-10 év alatt csökken le a CD4-pozitív T-sejtek száma olyan alacsony szintre, hogy megjelenjenek a halálos kimenetelű fertőzések. HAART-terápiával ez az idő akár több évtizedre kitolható.
2017. máj. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Békés megyében volt 2 lány akit egy olyan pasi fertőzött meg akit már kezeltek a Lászlóban, és hónapok alatt haltak meg. Beszélgettem avval az ÁNTSZ-essel aki levette tőlük a vért. Olyan nyomasztó érzés.
2017. máj. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem valami olyat mondott a nővér hogy ha gyenge vagyok akár egy éven belül is halálos de nem az AIDS, hanem mondjuk egy tüdőgyulladás stb.
2017. jún. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A fertőzésekbe és/vagy daganatos betegségekbe szoktak a hiv-esek belehalni, ha a betegség miatt halnak meg, mert nem véd annyira ezek ellen a szervezetük.


2féle HIV van

2017. jún. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6. Cáfolom. Freddy Mercuryn és jópár sorstársán már a 2. évben kijöttek a tünetek.A legtöbb esetben 2-3 év után kialakul az AIDS állapot, mivel manapság sokkal agresszívebb és mutálódott vírusokról van szó.
2017. aug. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!