Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A barátom megfertőzhetett...

A barátom megfertőzhetett csók által, vagy honnét kaphattam virusos torokfájást?

Figyelt kérdés
Barátomnak nem fáj semmi,egész hétvégén vele voltam,csókolóztam vele,köhögött a közelemben (de nem rám).A torkom már a hét eleje óta fájdogál,kiderült,hogy virus miatt. Foghatom rá? Ajánlatos ilyenkor újra találkoznunk?

2017. máj. 25. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán megfertőzhetett, ha egyikőtök köhög, akkor ne nyalogassátok egymást. :) Amúgy nyugodtan találkozhattok, csak a puszilkodást hanyagoljátok.
2017. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nehezen lehet kibirni a semmi puszit,3 hónapja vagyok vele együtt,szóval nagyon szeretjük még egymást..

1 hónapja nem volt semmi bajom,most pedig mindent elkapok..

2017. máj. 25. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Én senkivel nem csókolóztam a héten és mégis elkaptam ezt a torokfájós vírust, most sokan betegek.
2017. máj. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ki lehet bírni, csak akarni kell.

2017. máj. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akármilyen beteg is vagyok, csókolózok és együtt "alszom" a párommal. Ugyan már. Egy torokfájás nem állíthat meg....amúgy meg kell az immunrendszernek erősödnie, és ez jó módszer rá :)

Amúgy meg igen, kaphattad el tőle, de ha vírus, akkor csók nélkül is megkaptad volna,ha egy légtérben tartózkodtok, vagy egy pohárból ittatok vagy ilyesmi.

2017. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aha, agyhártya-gyulladással is összebújtok mi? A szerelem nem azt jelenti, hogy mindkettőtöknek betegnek kell lennie...
2017. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért a torokfájás nem agyhártya gyulladás....ha minden egyes alkalommal kerülném a fizikai konraktot,akkor kábé havi 1-2 alkalommal csókolózhatnánk....ekkora hülyeséget
2017. máj. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted a párodat, akkor megtiszteled azzal, hogy félreteszed a szükséget, és önzőséged helyett nem fertőzöd le.
2017. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!