Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez szemölcs lehet vagy valami...

Ez szemölcs lehet vagy valami más? Terjed?

Figyelt kérdés

[link]


Sajnos nem tudom jól lefotózni. Max fél centi átmérőjű hosszában az egész és a hüvelykujjamon van. 5 napja kezdődött, akkor még csak egy pici barna pont volt. Gondoltam biztos egy apró szálka. Viszont elkezdett keményedni és körbe rajta a bőr alatt foltok képződtek! Olyan mintha össze lenne szurkalva tűvel. A gond az, hogy napról napra egyre több ilyen folt van! Fajdalmatlan amúgy, nem lógó, csak picit kitüremkedik, érdes, kemény a felülete. Középen van a barna folt (illetőleg volt, az előbb levettem, nagyon könnyen lejött), körülötte a bőr alatti pontok/foltok - egyre több és egyre távolabb is jönnek elő.

Mi lehet ez? Szemölcs, tyukszem, pikkelysömör, befertőződött szálka?

Ha lefagyasztom wartnerrel és nem szemölcs az árt?


Ui. Külföldön vagyok, itt minden fizetős és nagyon drága az orvos.



2017. máj. 26. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A képről ítélve valami más.
2017. máj. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2017. máj. 27. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:

nem lehet vmi bőrkeményedés féle, hogy azokon a pontokon, ahol sokat fogsz vmit, pl toll, ott kicsit megkeményedik a bőr?

sztem ez bőrkeményedés, nem aggódnék a helyedben.

2017. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sokat írunk az egyetemen, viszont ez az ujjam külső részén van, és közel a körömhöz. Meg azt nem értem miért "foltos" alatta.
2017. máj. 30. 20:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy azóta megint nagyobb a kiterjedése. Nagyon kemény ott a bőr, es egyre szélesebb mértékben van tele foltokkal bőr alatt
2017. máj. 30. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!