Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Barnás-zöldeset köpök. Mi az oka?

Barnás-zöldeset köpök. Mi az oka?

Figyelt kérdés

Kb. szerdán elkezdett enyhén fájni a bal mandulám, de nem igazán tulajdonítottam nagy figyelmet neki.. Csütörtökön már jobban fájt és már a nyeléskor is kicsit zavart. Aztán pénteken már mind2 mandulám fájt és a nyelés is rossz volt. Szombaton kora hajnalban lázam is volt meg 1x délután is. A nyelés borzasztó volt. Sok mindent kipróbáltam: strepsils, cukorka, méz, gyümölcstea, bodzatea, citromlé. Egész nap csak feküdtem és szinte nem ettem semmit, mert nem bírtam volna és nem is volt étvágyam.Vasárnap (ma) kipróbáltam a sós vizes gargarizálást és sikerült egy ilyen zöldes barnás köpetet felhoznia, vagyis többet is. Viszont mikor fújtam az orrom akkor nem volt barnás, se nem véres, csak 1x-2x.

+ A manduláim égővörösek.



2017. máj. 28. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Bakteriális fertőzés. Menjél holnap orvoshoz, antibiotikumot fog adni.
2017. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el ma a háziorvoshoz. lehet erre már antibiotikum kell.
2017. máj. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!