Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon nagy herpesz van a...

Nagyon nagy herpesz van a számon. Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

Sajnos már elkéstem mert nem vettem észre hogy ki fog jönni és reggelre nőtt is egy nagy hólyag az alsó ajkamra. Mivel lehetne legalább leszárítani? Olyan rosszul érzem így magam, mintha mindenki engem nézne. :D Ja igen és a suliban mivel tehetném kevésbé láthatóvá?

Előre is köszönöm szépen mindenkinek.


2010. máj. 17. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

en ugy szoktam, hogy forro tuvel kilukasztom a holyagot. a seb hamarabb gyogyul annal, mintahogy a holyag elmulik.

kicsit fajdalmas es nem is a leghigienikusabb, de gyors.

csak sajat felelossegre probald ki es nagyon figyelj a ture, hogy tiszta legyen. (gyogyszertarban lehet kapni orvosi tut.)

2010. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tű? Ettől nem lesz még rosszabb? Mi van akkor, ha még jobban elterjed és még nagyobb lesz a hólyag?
2010. máj. 17. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérj a patikában cinkrázót! Az tutira leszárítja.
2010. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!