Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megkaptad a H1N1 vírust? Vagy...

Megkaptad a H1N1 vírust? Vagy van olyan az ismeretségi körödben aki megkapta?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A párom unokatesója elkapta,németországban élnek,megvizsgálták az egész családot senki nem kapta el,és ő is rendbe jött.
2010. máj. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megkaptam még télen, semmiben nem különbözött egy sima influenzától. Simán meggyógyultam.
2010. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismerettségi körömben is megkapta egy apuka,kivizsgálták a közvetlen hozzátartozóit,aztán simán meggyógyult.
2010. máj. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam el, de egy osztálytársam igen.
2010. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
30%
Ez a vírus 1 hülyeség.. röhelyes volt hogy 1 hónapig minden nap ez ment a hiradóban...ilyen hülyeségek elleni oltással gyengítik az emberek szervezetét...
2010. máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
85%
egyik nagyon kedves barátom megkapta karácsonykor, 2 hétig volt a kórházban, majdnem belehalt, 1 tüdője van
2010. máj. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
85%

sajnos nem kell elbagatelizálni a virust mert konkrétanaz 1

osztályos fiam osztályában egy édesanya belehalt amit nagyon sajnálok.

Részvétem a családnak de a gyermek a legnagyobb vesztes nincs édesanyja kérlek titeket igenis vegyétek komolyan az egészségetek az amit a legtöbbre kell becsülni mindennél a világon.

2010. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Tényleg nem szabad elbagatellizáni a dolgot! Én nem kaptam meg,mert beoltattam magam ellene. De csak olyan halt bele,aki ellenezte a védőoltást. Biztos azért,mert kutatóorvos és direkt a fertőző betegségekkel foglalkozik,hogy annyira ki tudja mondani,hogy NEM! Amiről nincs elég információnk,jobb,ha hiszünk a szakembereknek,lehet,hogy többet tudnak nálunk a dolgokról. És ha még van is üzleti oldala a dolgoknak,sem érdekel,akkor sem szeretnék meghalni. Különben meg minek nincs üzleti oldala? Ha nem akarok éhenhalni,megveszem a kenyeret is,nem fogja nekem senki ingyen odaadni,a pék is meg akarja kapni a pénzét,a gyógyszergyárak is.(főleg a fejlesztő cégek, elég sok pénzt fektetnek kutatásba,nem árt,ha visszajön)
2010. máj. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"De csak olyan halt bele,aki ellenezte a védőoltást."


"H1N1-gyel szállítottak kórházba egy beoltott rendőrt"

2010. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

az oltás után még 2 hét amég a szervezet lereagálja a dolgot

Nekem bnőm elkapta,majdnem kórházba került...

2010. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!