Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaphattam valamit?

Elkaphattam valamit?

Figyelt kérdés
Vendégségben vagyok, két törölközőt használtam, az egyiken láttam valami halványbarna foltot, úgyhogy szóltam ez már korábban is így volt, nem én csináltam. Azt mondták, hogy az biztosan a vér (na itt már megakadt bennem a levegő), merthogy a népszínház utcában van egy lakása, amit bérbe adott 8 cigánynak, azok pedig szúrták magukat, és ezekkel a törölközőkkel törölték fel a vért. Namost én nagyon beparáztam, hiába mondta, hogy kimosta őket, de mihogyha HIV-juk volt, vagy egyéb más vírust hordoztak? Nincsenek sebeim, de egy szúnyogcsípést simán kivakarok, vagy egyéb véletlenszerű marásaim biztosan vannak. Van esélyem, hogy elkaptam valamit? Nagyon aggódom.
2017. jún. 16. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Uristen , elhiszem. Hogy lehet valaki ilyen igénytelen hogy a retkes , drogos ciapganyok véres torolkozojet nem dobja ki , hanem csak kimossa és odaadja a vendégének...
2017. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem is értem,hogy valaki miért kockáztat és tart meg 300forintos tőrölközőket....

Azt sem,hogy te miért törölköztél bele. Kicsi az esélye,hogy bármit is elkapj,ha fertőtlenítve volt de azért lehet elmennék vért adni :/

2017. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez már a szünidő....
2017. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha egy aggódó valaki eltévedne ide hasonló problémával, akkor a jó hír az, hogy a HIV vírus levegőn percek alatt elpusztul!
2017. jún. 20. 03:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!