Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ollóval elvágtam a kezem úgy,...

Ollóval elvágtam a kezem úgy, hogy kilátszódott a hús. Azonnal mentem tegnap este ügyeletre, kaptam tetanuszt, bekötötték. Kontrollra holnap kell mennem. Szerintetek bajom lehet, ha nem megyek vissza? Tetanuszt kaptam, így még lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Azért nem akarok visszamenni, mert el vagyok maradva a szóbeli tételekkel.
2017. jún. 21. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Cseréld a kötést, és figyeld, ha begyullad, rosszabbodik, gennyes, akkor irány vissza.
2017. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tetanusz oltás a tetanusz betegség ellen véd, a többi 30 lehetséges szövődménytől nem. Menj vissza.
2017. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha berendeltek kontrollra, akkor jobb ha mész. A seb attól függetlenül befertőződhet, hogy kaptál tetanusz injekciót.
2017. jún. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bele fogsz halni. Hiába minden.
2017. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!